E-Ticaret Sitesi Yapan Firmalar

E-Ticaret Nedir?

Ürün ve hizmetlerin tüketiciler ile internet ortamında buluşturulduğu ticaret türüne denir. Bütün işlemler internet üzerinden yapılmaktadır. Ürün satışı, dağıtımı, reklam süreçleri, ödemesi gibi geleneksel ticaret yöntemlerinin bir nevi internet ortamında gerçekleştirilmesidir. TeknoMina Bilişim firması bu sektörün en iyi firmasıdır. Uzman yazılımcılarımızla size harika bir e ticaret sitesi yapalım.

Neden E-ticaret olmalıdır?

Elinizdeki fiziki ürünlerin dijital ağ dünyasında satışlarını yapabilmek veya daha çok müşteriye ulaşmak için ürünlerinizi pazarlayabilmenin ve satış hacminizi arttırmanın en güzel yöntemlerinden biri de şüphesiz bir E-Ticaret sitesine sahip olmanızdır.

Peki Sitenizi  Nasıl Yapmalısınız?

E-Ticaret Web Uygulamaları -E -Yazılım - E-Ticaret Siteleri - E-Ticaret Mobil Uyumlu Web Site Tasarımları - Teknomina com

E-Ticaret Web Uygulamaları

Kişi veya işletmelerin internet ortamında ürün ve hizmet satmak için sordukları soruların  başında gelmektedir bu soru. Cevabı oldukça basit: Herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymaksızın, tamamen sizin istediğiniz biçimde, mobil uyumlu tablet oyunu ve her türlü internet bağlantısı olan cihazlardan erişim yapılır. Böylece sorunsuz bir şekilde çalışabilecek sitenizi tamamen profesyonel bir biçimde uzman ekiplerimiz ile sizlere bu hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz doğrultusunda sizlere müşteri desteği adı altında her zaman yanınızda olduğumuzu ayrıca belirtmek isteriz.

E-ticarette Başarılı Olmanın İpuçları

 • Müşterilerinizin Problemlerini Çözün
 • Niş Ürünler Satın
 • Kendi Tecrübelerinizi ve Hobilerinizi Ürünleştirin
 • İşletme Yapınızı Belirleyin
 • Benzersiz Bir Marka Adı Bulun

Unutmayalım ki küresel pazardan pay alabilmek için daima rakiplerimizin bir adım önünde olmalısınız. Günümüzde bütün sektörler E-ticaret fırsatlarından yararlanmak için birbirleriyle rekabet halindedir.  TeknoMina Bilişim olarak E-ticaret sitenizi sürekli olarak güncel hizmet verebileceğiniz şekilde tasarlıyor, ekibimizle daima yanınızda yer alıyoruz.

E Ticaret Sitesi Fiyatları

TeknoMina Bilişim firması ile çalışmak isterseniz, talepleriniz doğrultusunda yapılacak sitenize fiyat konusunda alternatif sunarız. Mevcut siteyi revize etmek ve yeni bir site yapmak arasında fiyat farkları vardır. E Ticaret sitesi fiyatları konusunda piyasa ortalamasını dikkatte alan firmamız, müşterinin bütçesine uygun teklifler sunar.

https://teknomina.com/index.php/2022/01/07/e-ticaret-sitesi-yapan-firmalar/

Rakiplerinizi Araştırın

E-ticarette ürününüzü pazarlama gücünüz ne kadar yüksek olursa olsun rakiplerinizi iyi belirlemeniz ve analiz etmeniz gerekir.

 • SEO Çalışmaları
 • Rakiplerinizin ürün fiyatlandırma stratejileri
 • Sosyal medya paylaşımları ve analizleri
 • Müşteri memnuniyeti arttırma stratejileri
 • Kampanya yönetimi

Bütün  bu analizlerden sonra kendi stratejinizi oluşturursanız başarı da  beraberinde gelir. Bu arada şunu özellikle belirmekte fayda vardır: SEO çalışmaları günümüzde oldukça önemli hale geldi. Eğer E-ticaret yapıyorsanız uzman bir ekipten mutlaka profesyonel destek almalısınız. Google`da ürünüz sıralamada çok gerilerde kalıyorsa müşteriye ulaşmanız mümkün olmayabilir. Bunu şuna benzetebiliriz: Pazar yerinde, AVM`de veya işlek bir caddede tuttuğunuz yer ne kadar önemliyse; E-ticaret yapıyorsanız Google` da ürün arandığında sizin işletmenizin bulunması da bir o kadar önem arz ediyor. Zira ana caddede ürün satın almak varken, kimse arka sokakta bulunan bir işletmeden ürün almaz. Biz, SEO hizmetini de veren bir firma olarak  bu konuda oldukça iddea sahibiyiz. Unutmayınız, başarı bir ekip işidir ve biz ekibimize güveniyoruz.

E-ticaret Sitenizin Tasarımına Önem Verin

E-ticaret yapan bir işletmenin başarılı olması için görsel tasarımın çok iyi olması gerekmektedir. Müşterinin bütçesine uygun ve görüntüsü hoş tasarımlar üretebilirseniz fark yaratırsınız. Ve elbette ürününüzü satmak için ciddi bir kitleye ulaşmanız gerekiyor.

E-ticaret Sitenizin Tasarımına Önem Verin
TeknoMina Bilişim E Ticaret

Ürün Pazarlama  Stratejinizi Oluşturun

Anlaşıldığı üzere konular birbirinin tamamlayıcısı durumundadır. E-ticaret sitesi kurulumu yapan işletmelerin ürün, hizmet ve kampanyalarını tanıtmak, marka bilinirliğini arttırmak ve hedef kitlelerinde yer alan kişilere ulaşmak için tanıtım ve pazarlama çalışmaları yapması gerekmektedir. Genellikle işletmeler tanıtım ve pazarlama çalışmaları yaparken hem arama motorları hem sosyal medyayı kullanır.

Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki linki verilen TeknoMina Bilişim firmasını ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Merkezefendi Mahallesi, Tercüman Sitesi,  A-3 Blok, Daire:8, 34010 Zeytinburnu/İstanbul
Tel: 0532 069 92 44
Email: info@teknomina.com

https://teknomina.com/index.php/2022/01/07/e-ticaret-sitesi-yapan-firmalar/

Kale Gündem Gazetesi Industrial Kitchen Equipment TeknoMina Bilişim TeknoMina Bilişim

1 Yorumlar

 1. Adres: Merkezefendi Mahallesi, Tercüman Sitesi, A-3 Blok, Daire:8, 34010 Zeytinburnu/İstanbul
  Tel: 0532 069 92 44
  Email: info@teknomina.com

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski