İnterior Detailing - Shop Deri Klinik

İnterior Detailing Nedir?
İnterior detailing oldukça güçlü ve etkili bir yüzey temizleyicidir. Özellikle aracın iç detaylı temizliği için bu etkili ürünü; plastik, kumaş, halı vb. özellikle ise cam temizliğinde seyreltme oranlarını ürün uyarısını dikkate alıp güvenle kullanabilirsiniz. Shop Deri Klinik firması interior ürünlerini almak istiyorsanız firma ile iletişime geçebilirsiniz. İnterior ürünlerine ait detaylı bilgiler (https://www.shopderiklinik.com/) web sitesinden ulaşabilirsiniz.
İnterior Detailing - Shop Deri Klinik
İnterior Detailing - Shop Deri Klinik
Türkiye`nin önde gelen firmalarından biri olan Shop Deri kilin ürünlerine olan ilgi artarak devam ediyor. Birçok ülkeye interior detailing ürünü ve diğer ürünlerin ihracatını yapan firma, uluslararası ticarette  önemli bir ticaret hacmine ulaşmış durumdadır. Müşterilerinin memnuniyet oranı çok yüksek olan Shop Deri Klinik firması, kaliteli ürün üretme ve müşterilerine ulaştırma konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Deri temizliği ve bakımı ile ilgili kısa sürede oldukça başarılı sonuçlar alan firma, sadece Türkiye`de değil dünyada da deri alanında önemli bir yere sahiptir.
Shop Deri Klinik firmasının hedef kitlesi incelendiğinde çok büyük markaların olduğu hemen fark ediliyor. Her biri kendi alanında uzman bir ekip kadrosuyla faaliyetlerini sürdüren firma, müşteri taleplerini kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde yerine getirir. Markanın güvenirliğinin bu kadar yüksek olmasının altında yatan temel sebep de budur.
İnterior Detailing Fiyatları Ne Kadar?
Shop Deri Klinik web sitesinde ürünlerin fiyatları, ürün bilgileri, özellikleri detaylı bir şekilde yer almaktadır. İnterior detailing fiyatları ürünün özelliklerine ve niteliklerine göre değişmektedir. Fiyatlar hammadde sebebiyle dövize endekslidir. Bu sebeple değişimlere göre otomatik olarak iner ve yükselir.
İnterior Detailing Çeşitleri
Detaylı Temizleyici 5 Litre
İnterior ürünü ile işlenmiş kirler, yüzeydeki yağlar, yağ lekeleri, kurum, nikotin lekeleri, eski koruyucu kalıntılar, cam üstündeki kalıntılar, wax ve slikon artıkları, çıkmak bilmeyen kirler araç dışındaki olan pasta kalıntılarını temizleyebilirsiniz. İnterior; herhangi bir bez, fırça, sünger yardımıyla; halı, plastik suni deri ve cam temizliğinde kullanılabilir. Yüzey iyice temizlendikten sonra temiz bir su ile durulanmalıdır. Fazla ıslatılmaması gereken yüzeylerde ise temizleyici artıkları temiz nemli bezle silerek durulanabilir.
Güneş altında ve/veya sıcak yüzeylerde uygulanmamalıdır,    
Yüzeyde kurumasına müsaade etmeyin,
Yüzeyde birikme ve akıntıya izin vermeyin,
Ürün solvent ve alkali temizleyicilere dirençli, mukavemetli yüzeylerde kullanılmalıdır,
İçeriğindeki koruyucular sebebiyle deride alerjik reaksiyona sebep olabilir. Uygulama sırasında koruyucu eldiven kullanmanızı öneririz. Taşıma ve depolama sırasında şişenin ağız kısmının yukarıda olmasına özen gösteriniz.
PW-ph dengeli ön yıkama şampuan, 5 Litre
Foam lance kullanımı için geliştirilmiş dkchemie PW-ph dengeli ön yıkama şampuanı tüm araç boya koruma tiplerine uygundur. Etkili gücü, hassas içeriği, yoğun ve konsantre formülü ile bol köpüklü ve ekonomik bir temizlik sağlar.
dkchemie PW-ph dengeli ön yıkama şampuanı sonrası dkchemie CS ile detaylı yıkamaya devam etmenizi öneririz. Dkchemie CS-ph neutral foam ve dkchemie EG hızlı cila birlikte ve düzenli kullanıldığında; ürünlerin zengin içerikleri sayesinde aracınız çok daha kolay temizlenecek, geç kirlenecek, derin ve yüksek parlaklığa kavuşacak, yıkama sonrası kurutma işlemi kolaylaşacak ve maalesef bağımlılık yaratacak.
Ürünün zengin içeriği ve konsantre yapısı sebebiyle aşağıdaki uyarılara özen gösterilmesi gerekmektedir:
Göze teması halinde: Kontakt lens varsa çıkartılmalı, duru ve temiz akan suyla sabırlı biçimde birkaç dakika gözler yıkanmalıdır.
Yutulduğunda: Ağzınızı bol su ile çalkalayın, zorla kusturmayın ve derhal doktorunuza danışınız.
Cilde teması halinde: Bol su ile yıkayın ve gerekiyorsa tekrarlayın. Cilt tahrişi söz konusu olduğunda tıbbi yardım alınmalıdır.
Tıbbi yardım alınması gerekirse ürün ve kabı ile birlikte doktora danışınız.
Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız ve çocuklardan uzak tutunuz.
%20 - %30 anyonik yüzey aktif, %0 - %5 iyonik olmayan yüzey aktif madde, tatlı portakal yağı, klorometilizotiazolinon, metilizotiazolinon ve renklendirici içerir.
Shop Deri Klinik
Deri restorasyonu denince akla gelen ilk firmalardan biri olarak düzenli temizlik ve bakım uygulamaları yapılabilmesi için ürünler sunar. Ürünler kullanıcılar ve profesyoneller tarafından kullanılır.
Shop Deri Klinik
Shop Deri Klinik
Firma pandemi koşullarını hızlı bir şekilde atlatmış ve 2021 senesinde yurt dışı iş ortakları ile başarılı anlaşmalara imza atmıştır. Aracınız için en doğru ürünü bulmak istiyorsanız Shop Deri Klinik internet sitesini hemen ziyaret edebilirsiniz.
Shop Deri Klinik Firmasını Tanıyalım
İnterior Detailing için en doğru adreslerden biri Shop Deri Klinik yalnızca ürün satışı değil, aynı zamanda müşterilerine ürünler hakkında bilgilendirme ve teknik destek de sunar. PH dengeli seramik koruyuculu oto şampuan önerisi için yurt içinde ve yurt dışında müşteri odaklı çözümler sunar.
Firma kendi ürünlerini formüle ettikten sonra daha çok gelişim imkanı bularak sektörde özgürleşmiştir.
Shop Deri Klinik Firmasını Tanıyalım
Shop Deri Klinik Firmasını Tanıyalım
Ar-Ge ekibi alanında uzman olan çalışanlardan oluşur. Müşteriler ve firmalar ile görüşme sağlandığında ilk olarak nasıl bir ürüne ihtiyaçları olduğu görüşüldükten sonra tam aradıkları gibi bir ürün elde etmeleri sağlanır.
Shop Deri Klinik Ekibi
Uzun senelerin tecrübesi ile Shop Deri Klinik bünyesinde eğitimli ve alanında uzman çalışma kadrosu barındırır. İnterior Detailing istediğinizde akla gelen ilk firma olarak ülkenin her yerine ve yurt dışına ürün göndermektedir.
Firma ile iş ortaklığı kuracak profesyonellere ilk olarak eğitim verir. Eğitim sürecinde özel eğitim videoları izlenir. Temizlik ürünlerine dair tanıtım gerçekleştirilir ve uygulamalı olarak eğitim verilir. Ürünlerin hepsinin genel olarak tanıtılması bittiğinde 3 günün sonunda eğitim süresi biter.
Shop Deri Klinik İletişim
İnterior Detailing ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, Shop Deri Klinik ile iletişime geçebilirsiniz. Shop Deri Klinik mağazasını ziyaret ederek almak istediğiniz ürünleri yerinde inceleyebilir, satış danışmanlarından diğer ürünlerle ilgili de bilgi alabilirsiniz.
 0541 355 60 18
 0(212) 863 33 43 
Adnan Kahveci Mahallesi,
Büyükdere Caddesi, No:25,
Dükkan:23, 34528
Beylikdüzü/İstanbul
İnterior Detailing 

Kale Gündem Gazetesi Industrial Kitchen Equipment

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski