Demir Tozu Temizleyici - Shop Deri Klinik

Demir Tozu Temizleyici Nedir?

Araç üzerine gelen demir tozu temizleyici, balata tozu ve endüstriyel tozu zahmetsizce temizlemek için tasarlanmış oldukça etkili, hızlı ve güvenilir bir temizleyicidir.
Demir Tozu Temizleyici - Shop Deri Klinik
Demir Tozu Temizleyici - Shop Deri Klinik
Shop Deri Klinik, demir tozu temizleyici ve diğer bütün ürünlerin en kalitelisini üretmektedir. Kullanıcılar tarafından demir tozu temizleyici ürününe yoğun talep olmaktadır. Shop Deri Klinik ürünlerini kullanan müşteriler, ürün ile ilgili herhangi bir şikayet bildirmemektedir. Demir tozu temizleyici ürünü kullananlar memnun olduklarından dolayı çevrelerine de tavsiye etmektedir

Demir Tozu Temizleyici Etkileri

Demir tozu temizleyici; cam, plastik, folyo kaplı araçlar, seramik uygulaması yapılmış paneller, boyalı ve krom yüzeylerde uygulanabilir. Ferroff; demir tozu ile birlikte yüzeydeki kirin, trafik filminin, reçine kalıntılarının büyük bir kısmının da çözülmesine yardımcı olur. Siz de demir tozu temizleyici ürünün kullanmak istiyorsanız Shop Deri Klinik ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünün doğru kullanımı konusunda uzmanlardan danışmanlık alabilirsiniz.
Demir Tozu Temizleyici Etkileri - Shop Deri Klinik
Demir Tozu Temizleyici Etkileri - Shop Deri Klinik

Demir Tozu Temizleyici Nasıl Uygulanır?

Ürünü kullanmaya başlamadan önce uzmanlara danışmanızı tavsiye ederiz. Yanlış kullanılması durumunda uygulanan yüzeye zarar verebilir. Şu şekilde kullanılmaktadır:
Önceden temizlenmiş ve kurumuş yüzeylere Ferroff'u eşit bir şekilde püskürtün. Aktif temizlik aşaması sırasında ürün kırmızımsı mor bir renge döner. Bu renk değişimi ürünün çalıştığını gösterir. Kir miktarına bağlı olarak yüzeyde 3-5 dakika bekletin. Bu sırada gerekiyorsa, sünger de kullanarak ürünün daha etkili çalışmasını ve yapışmış demir tozlarının çözülmesini sağlayabilirsiniz. Demir, balata ve endüstriyel toz çözüldükten sonra yüzeyi basınçlı su ile dikkatli biçimde durulayın.
    -    Uygulamadan önce ürünün kullanılacak yüzey deki uygunluğunu muhakkak denetleyiniz. 
    -    Güneş altında ve/veya sıcak yüzeylerde UYGULANMAMALIDIR. 
    -    Uygulanan yüzeyde kurumasına müsaade etmeyin.
    -    Ürün dik bir şekilde taşınmalı ve depolanmalıdır.
    -    Çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayınız!

Shop Deri Klinik İletişim

Demir tozu temizleyici ürünü ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, Shop Deri Klinik ile iletişime geçebilirsiniz. Shop Deri Klinik mağazasını ziyaret ederek almak istediğiniz ürünleri yerinde inceleyebilir, satış danışmanlarından diğer ürünlerle ilgili de bilgi alabilirsiniz.
 Tel:
0541 355 60 18
 0(212) 863 33 43
Adres:
Adnan Kahveci Mahallesi,
Büyükdere Caddesi, No:25,
Dükkan:23, 34528
Beylikdüzü/İstanbul
Devamını okumak için https://www.shopderiklinik.com/blog/icerik/demir-tozu-temizleyici linkine tıklayınız.

Kale Gündem Gazetesi Industrial Kitchen Equipment

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski