Kale İlçesinde Yol Çizgi ve İşaretleme çalışması yapılıyor

Kale İlçesinde Yol Çizgi ve İşaretleme çalışmaları devam ediyor 

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından Malatya genelinde yapımı tamamlanan yollarda trafik işaretleme çalışmaları ve  yol çizgi çalışmaları devam ediyor.

Kale İlçesinde Yol Çizgi ve İşaretleme çalışması yapılıyor
Kale İlçesinde Yol Çalışması

Hekimhan ilçesinde yatay ve düşey işaretleme çalışmaları ve yol çizgi çalışmalarının tamamlanmasının ardından ekipler Kale ilçesinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmeye başladı.

Güvenli ulaşım için çalışıyoruz

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanı Abdullah Adanur, “Büyükşehir Belediyemizin sorumluluk alanı üzerinde olan yollarda, sürücülerin güvenli ulaşım ve erişimlerinin sağlanması, ayrıca can ve mallarının korunması amacıyla başlatmış olduğumuz çalışmalar kapsamında Hekimhan ilçemizde yatay ve düşey işaretleme çalışmalarını tamamladık. 2022 yılı iş planı ve programı kapsamında şu anda Kale ilçemizde yatay ve düşey işaretleme çalışmalarına devam ediyoruz” dedi.

Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürü Hasan Şişman, Kale ilçesinde çalışmaların yoğun bir şekilde sürdürüldüğün altını çizerek, “Kale ilçemizde daha önce Yol ve Alt Yapı Koordinasyon Dairesi tarafından asfalt serim çalışmalarının tamamlandığı grup yollarında bizler de trafik işaretleme ve yol çizgi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Asfalt serim çalışmalarının tamamlandığı; Çanakçı Grup yolunda 5300 metre uzunluğunda, Tepebaşı Grup yolunda 8.400 metre uzunluğunda ve Mahmut Dursun grup yolunda da 3000 metre uzunluğunda olmak üzere toplam 16.700 metre uzunluğunda yol çizgi çalışmasını tamamladık. Ayrıca aynı güzergahta 15 adet de figür çalışması yaptık ve çalışmalarımız devam ediyor” şeklinde konuştu.

 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski